Schonen

Інструкція до Фільтрум Таблетки

лігнін харчовий, емульгатор целюлоза мікрокристалічна, стабілізатор повідон К17, загущувач крохмаль картопляний, наповнювач тальк, антиспікальні агенти: стеарат кальцію, кремнію діоксид колоїдний, розпушувач натрію кроскармелоза. Без ГМО.

Лігнін, що входить до складу Фільтрум/Filtrum, – це природний ентеросорбент, який має високу сорбційну активність і неспецифічну дезінтоксикаційну дію.

Зв’язує в кишечнику і виводить з організму патогенні (шкідливі) бактерії та бактеріальні токсини, алергени, алкоголь, лікарські препарати, солі важких металів, а також надлишок деяких продуктів обміну речовин, зокрема білірубін, холестерин, гістамін, серотонін, сечовину, інші метаболіти, що спричиняють розвиток внутрішньої інтоксикації організму та прояви у вигляді дерматозу.

Лігнін не токсичний, не всмоктується, повністю виводиться з кишечника протягом 24 годин.

Фільтрум за основу має лігнін – неспецифічний макропористий ентеросорбент із високою сорбційною здатністю, що пов’язано з розвиненою внутрішньою поверхнею та наявністю в макромолекулах різних функціональних груп.

Лігнін зв’язує і виводить ентеральним шляхом гази, алкалоїди, бактеріальні клітини і продукти їх життєдіяльності, біологічно активні речовини і клітинні сполуки (серотонін, гістамін, холестерин, білірубін та ін.), екзогенні та ендогенні токсини.

Лігнін сприяє відновленню біоценозу кишечника, покращенню ліпідного обміну, активності трансаміназ і амілази, підвищенню кількості лейкоцитів, концентрації імуноглобуліну А, нормалізуванню електролітного складу і функції ШКТ, прискоренню репаративних процесів, стимулює регенерацію виразок.

Лігнін природним чином виводить з організму біогенні токсини, анаболіки, ксенобіотики, важкі метали, продукти метаболізму; рекомендується як доповнення до антибактеріальної терапії та як терапія супроводу при гельмінтозах.

Лігнін показаний при багатьох захворюваннях:

  • гастроенерологічних (дизентерія, сальмонельоз, черевний тиф, холера, вірусний гепатит, харчові токсикоінфекції, бактеріоз кишечнику, функціональна кишкова диспепсія, метеоризм, діарея, панкреатит, хронічний ентероколіт, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, хронічний гепатит, цироз печінки, неспецифічний коліт);
  • алергічних (лікарські алергії, токсикодермія, алергодерматози, поліноз, набряк Квінке, нейродерміт, бронхіальна астма);
  • токсикологічних (алкогольні інтоксикації, похмільний синдром, гострі отруєння лікарськими препаратами, солями важких металів, алкалоїдами, харчові отруєння);
  • нефрологічних (хронічний пієлонефрит, хронічна і гостра ниркова недостатність);
  • травматичних (гнійні та опікові рани, післяопераційні запальні ускладнення);
  • метаболічних (порушення обміну речовин, профілактика і лікування атеросклерозу, гіпертонії, ожиріння);
  • при підготовці до операції у разі раку товстої кишки.

З метою профілактики і зменшення професійних захворювань лігнін застосовується на шкідливих виробництвах.

Лігнін, як і клітковина, стимулює перистальтику кишечника і цілком виводиться з організму.

Лігнін добре переноситься, цілком безпечний для дорослих та дітей від 3 років, може застосовуватися тривалий час у період хвороби і з метою профілактики, оскільки не травмує слизову оболонку ШКТ, не зумовлює дисбактеріозу.

Перед початком застосування рекомендована консультація лікаря.

Активний інгредієнт на 1 таблетку на 3 таблетки на 6 таблеток на 9 таблеток
лігнін харчовий 400 mg (мг) 1200 mg (мг) 2400 mg (мг) 3600 mg (мг)

застосовувати як дієтичну добавку для дорослих та дітей віком від 3 років, як додаткове джерело нерозчинних харчових волокон (лігніну) та як дезінтоксикаційний засіб з метою нормалізації роботи травного тракту.

рекомендовано вживати

дітям віком від 3 років до 6 років по 1 таблетці 3 рази на день,

дітям віком від 6 до 14 років по 2 таблетки 3 рази на день,

дітям віком від 14 років та дорослим по 2-3 таблетки 3 рази на день.

Таблетку слід вживати, запиваючи питною водою, за 1-1,5 години до або після прийому їжі. Для дітей молодшого віку рекомендовано таблетку попередньо подрібнити, змочити її питною водою кімнатної температури і вживати як пастоподібну суміш. Тривалість вживання при гострих станах 3-5 днів, при алергічних захворюваннях і хронічних інтоксикаціях 14-21 день, якщо лікар не призначив інакше. Необхідність повторних курсів узгоджується з лікарем.

застосування під час вагітності та в період годування груддю не рекомендовано.

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. При одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами необхідна консультація лікаря.

Не перевищувати рекомендовану дозу для щоденного споживання.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Різноманітне і збалансоване харчування та здоровий спосіб життя важливі для вас.

Не є лікарським засобом. Дієтична добавка Фільтрум/Filtrum.

15 таблеток у блістері, упаковані у картонну коробку.

Маса нетто: 10,05 g (г) ±5%.

Дата виробництва, номер партії, краще спожити до кінця: вказано на упаковці.

зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С у сухому, захищеному від потрапляння прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці.

Elephant Co. d.o.o./Елефент Ко. д.о.о., Пенсейвески пут 42-44, 11210 Белград-Крньяча, Республіка Сербія, тел.:+381 (11) 331-70-25 для Delta Medical Promotions AG/Дельта Медікел Промоушнз АГ, Отенбахгассе, 26, Цюрих СН-8001, Швейцарія.

ТОВ «Дельта Медікел», 08132, Україна. м. Вишневе, вул. Чорновола, 43. Тел.: +38 (044) 593-33-55.

Delta Medical Promotions AG

Представництво «»Дельта Медікел Промоушнз АГ», 08132, м. Вишневе, вул. Чорновола 43, тел.: +38 (044) 585-00-41.