Schonen

Інструкція до Фільтрум Гастро Гель​

15 ml (мл) містять: активний інгредієнт: Silidex 5®/Сілідекс 5 (зокрема частка діоксиду кремнію високодисперсного – 525 mg (мг)) – 15,165 g (г); допоміжні речовини: консерванти: сорбінова кислота, бензоат натрію.

Фільтрум® Гастро гель містить кремнієву кислоту, яка є сполукою мінеральної речовини кремнію та кисню, в колоїдній та гідратованій формі.

Активний інгредієнт на 15 ml (мл) на 30 ml (мл) на 45 ml (мл)
Silidex 5®/Сілідекс 5 15,165 g (г) 30,33 g (г) 45,495 g (г)

Фільтрум® Гастро Гель

  • сприяє знешкодженню та виведенню токсинів, патогенів та інших шкідливих речовин (наприклад алергени, мікроорганізми, гази, токсини ендогенного та екзогенного походження);
  • зменшує здуття живота;

сприяє зменшенню симптомів дискомфорту в травному тракті.

Високодисперсний кремнію діоксид проявляє дезінтоксикаційні, протимікробні та ранозагоювальні властивості, сприяє виведенню токсичних метаболітів з травного тракту, адсорбуванню з травного тракту і виведенню з організму ендогенних та екзогенних токсичних речовин різного походження, у тому числі харчових та бактеріальних алергенів, мікробних ендотоксинів та інших отруйних речовин, токсичних продуктів, що утворюються у процесі гниття білків.

Гель кремнієвої кислоти проявляє високу сорбційну активність проти різноманітних видів токсинів (отрути, алергени, бактерії, алкоголь, лікарські засоби, солі важких металів), а також деяких власних продуктів обміну речовин (надлишкове накопичення сечової кислоти, білірубіну, холестерину, ліпопротеїдів). Має високу активність при медикаментозних отруєннях, при деяких порушеннях функції нирок та печінки, при медикаментозній та харчовій алергії, при кишкових інфекціях. Ефективно адсорбує середньомолекулярні токсичні речовини екзо- та ендогенного походження, продукти незавершеного метаболізму, інкорпоровані радіонукліди та природним шляхом виводить їх з організму. Гель покращує функцію кишечнику, печінки, нирок, нормалізує показники крові та сечі. Покриваючи слизову оболонку шлунка та кишечника, гель кремнієвої кислоти захищає її від ерозивних процесів, сприяє підвищенню локального імунітету.

Рекомендації щодо застосування: застосовувати дорослим та дітям віком від 12 років як дієтичну добавку до раціону харчування у вигляді сорбенту, активним інгредієнтом якого є діоксид кремнію в колоїдній та гідратованій формах, що сприяє зменшенню симптомів дискомфорту в травному тракті.

Silidex 5®/Сілідекс 5, що входить до складу Фільтрум® Гастро Гелю, є ентеросорбентом з яскраво вираженими адсорбувальними властивостями.

При отруєнні чи інтоксикації організму він сприяє:

  • виведенню з організму токсичних речовин;
  • формуванню на слизовій шлунка та кишечника оболонки, що чинить заспокійливу та захисну дію;
  • зменшенню газоутворення та здуття живота;
  • нормалізації кислотно-лужного балансу в шлунково-кишковому тракті.

Фільтрум® Гастро Гель при комплексному застосовуванні зменшує симптоми діареї, печії, відрижки, рефлюксу, блювання, нудоти, здуття живота, болю в животі, спричинених гострими кишковими інфекціями, отруєннями, хронічними порушеннями з боку шлунково-кишкового тракту, дієтою та порушеннями звичного режиму харчування тощо.

дорослим та дітям віком від 12 років вживати по 1 столовій ложці (15 ml (мл)) 3 рази на добу за 1 годину до або через 2 години після вживання їжі. Фільтрум® Гастро Гель можна вживати нерозведеним або розведеним питною водою. Перед кожним вживанням флакон необхідно збовтати.

Застосування та дозування Фільтрум® Гастро Гель дітьми молодше 12 років лікар встановлює в індивідуальному порядку.

Після усунення симптомів рекомендується продовжити курс ще протягом кількох днів.

при хронічних захворюваннях Фільтрум® Гастро Гель рекомендовано вживати курсом до 4 тижнів. Перед початком застосування слід проконсультуватися з лікарем.

перед початком застосування та при одночасному застосуванні з будь-якими іншими лікарськими засобами рекомендована консультація лікаря. Якщо симптоми не зникають впродовж 3 днів, необхідно звернутися до лікаря.

не перевищувати рекомендовану добову дозу; не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування; не заморожувати, не нагрівати.

Різноманітне і збалансоване харчування та здоровий спосіб життя важливі для вас.

не застосовувати у разі підвищеної чутливості до будь-яких компонентів продукту; не слід застосовувати при непрохідності кишечника, шлунково-кишковій кровотечі; не бажано використовувати при загостренні виразкової хвороби шлунка і 12-палої кишки, атонії кишечника.

Фільтрум® Гастро Гель слід вживати з перервою не менше як в 1 годину до або після прийому ліків. У іншому випадку їх ефект може бути погіршений.

Не є лікарським засобом. Дієтична добавка Фільтрум® Гастро Гель/Filtrum Gastro Gel.

Об’єм: 200 ml (мл) ± 5%.

флакон з контролем першого відкриття, упакований у картонну коробку.

Номер партії виробництва; Краще спожити до кінця – вказано на упаковці.

3 роки.

Номер партії виробництва; Краще спожити до кінця – вказано на упаковці.

зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 2 °C до 25 °C у сухому і недоступному для дітей місці. Після першого відкриття флакона гель необхідно використати протягом 3 місяців.

Silicol GmbH/Сілікол ГмбХ, Телтовер Страссе 10, D-33719 Білефельд, Німеччина для Delta Medical Promotions AG/Дельта Медікел Промоушнз АГ, Отенбахгассе, 26, Цюрих CH-8001, Швейцарія.

ТОВ «Дельта Медікел», 08132, Україна, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, тел.: +38 (044) 593-33-55.

Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ», 08132, Україна,
м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, тел.: +38 (044) 585-00-41.