Schonen

Фільтруй життя від отруєнь та здуття!

FILTRUM Gastro Gel

Фільтрум Гастро Гель - інновація при розладах шлунково-кишкового тракту

Гель от отравления
Сделано в Германии

1

ОТРУЄННЯ?
сприяє усуненню симптомів: нудоти, блювоти, діареї

2

ІНТОКСИКАЦІЯ?
сорбує і виводить токсини, бактерії, віруси, алергени

3

ЗДУТТЯ?

зв’язує і виводить гази
Изжога, отравление и вздутие

1

ОТРУЄННЯ?
сприяє усуненню симптомів: нудоти, блювоти, діареї

2

ІНТОКСИКАЦІЯ?
сорбує і виводить токсини, бактерії, віруси, алергени

3

ЗДУТТЯ?

зв’язує і виводить гази

Гель от отравления
Сделано в Германии
Filtrum

Унікальна формула Silidex® 5

Є сполукою кремнію та кисню в колоїдній та гідратованій формі.
Діє, як магніт: зв’язує токсини, гази, бактерії та віруси всіх відповідних молекулярних розмірів та виводить їх.

silidex 5 в составе Фильтрум Гастро Гель
Сприяє виведенню з організму токсичних речовин

Сприяє формуванню на слизовій оболонці шлунка та кишечника «плівки», що чинить захисну та заспокійливу дію

Сприяє зменшенню газоутворення та здуття живота
Filtrum

Що таке

FILTRUM Gastro Gel

Filtrum Gastro Gel це оральний гель, тобто гель для внутрішнього прийому, що містить колоїдну кремнієву кислоту (діоксид кремнію високодисперсний). Ця речовина є сполукою кремнію та кисню – двох найбільш поширених на Землі природних хімічних елементів. Цінною кремнієву кислоту робить те, що вона є сорбентом з величезною активною поверхнею.

Колоїдна кремнієва кислота, немов магніт, притягує до себе та зв’язує (адсорбує) різноманітні подразники, токсини, патогени (бактерії, віруси), алергени тощо. Це результат того, що утворення колоїдного гелю сприяє рівномірному розподілу частинок кремнієвої кислоти в шлунку для кращого ефекту.

Засоби, що містять кремнієву кислоту, широко використовуються при шлунково-кишкових розладах у країнах Європи. А в аптеках України Filtrum Gastro Gel, який виробляє німецька фармацевтична компанія Silicol GmbH.

Як працює FILTRUM Gastro Gel

Нормализация работы желудка и кишечника
Фільтрум Гастро гель покриває вкриває слизову шлунку та верхніх відділів шлунково-кишкового тракту захисною оболонкою
Вздутие
Молекули Фільтрум Гастро гелю адсорбують надмірну кількість газів та виводять їх природнім шляхом, сприяючи зменшенню симптомів здуття живота
Дискомфорт в кише
Формула Silidex-5 діє, як магніт»: притягує токсини, подразники та патогени, зв’язуючи їх з гелем
Filtrum

Хто і як може використовувати FILTRUM Gastro Gel

по 1 столовій ложці

3 рази на день

за годину до або після їди

дорослим та дітям

з 12 років

дітям до 12 років лікар

встановлює дозування індивідуально (інструкція)

 

можна приймати
до 4 тижнів

Гель от отравления

Як FILTRUM Gastro Gel може мені допомогти?

Багато людей мають ті чи інші проблеми з роботою органів травлення. У більшості випадків це ще не хвороби, а тимчасові функціональні порушення після переїдання, вживання чогось смачного, але не надто корисного. А ще іноді трапляються харчові та інші отруєння.

 

Розлади у верхніх відділах шлунково-кишкового тракту проявляються такими симптомами:

Рефлюкс. Це попадання кислого вмісту шлунка до стравоходу після зловживання певними продуктами (жирними, смаженими стравами, газованими напоями тощо) або внаслідок звички лягати спати відразу після вечері.

Печія. Так називають відчуття, коли за грудиною наче вогонь палає. Печія може виникнути навіть після вживання негострих страв, коли підвищена кислотність шлунка.

Нудота та блювання. Це найчастіше ознаки харчових отруєнь.

Метеоризм. Підвищене газоутворення у кишечнику через несумісні продукти, порушення мікрофлори, наявність токсичних речовин тощо.

Дискомфорт, біль та спазми у животі. Причин цих симптомів багато, але частіше вони пов’язані із вживанням недоброякісної їжі.

Діарея, тобто пронос. Це часте рідке випорожнення внаслідок попадання в кишечник патогенних бактерій або вірусів.

На всі ці симптоми є одна відповідь: FILTRUM Gastro Gel! Це інноваційний засіб, який допомагає відновити нормальне самопочуття при різних розладах верхніх відділів шлунково-кишкового тракту. Мати його в домашній аптечці – значить убезпечити себе і свій організм, навіть якщо він тимчасово виведений з ладу.

FILTRUM Gastro Gel – фільтруй своє життя від дискомфорту, отруєнь та здуття!

Який спосіб дії FILTRUM Gastro Gel

На відміну від інших препаратів із діоксидом кремнію, Filtrum Gastro Gel містить Silidex-5 – запатентовану формулу, що надає йому особливих властивостей. Silidex-5сприяє знешкодженню різних шкідливих та токсичних речовин, тому що:
• Створює більшу поверхню адсорбенту (230 м²/г)
• Тривимірна структура гелю з порожнечами забезпечує оптимальну адсорбцію
• Містить кремнієву кислоту в колоїдній (високодисперсній) формі

Завдяки наявності Silidex-5 Filtrum Gastro Gel не тільки чудово знешкоджує токсини, але й створює захисне та заспокійливе покриття на слизовій оболонці шлунка та кишечника. Це додатковий плюс для людей, схильних до печії та гастриту. Кремнієва кислота також може зв’язувати гази і знижувати надмірну кислотність шлунка, сприяючи нормалізації кислотно-лужного балансу у шлунково-кишковому тракті.

Після того як Filtrum Gastro Gel зібрав та зв’язав різні токсини та інші подібні сполуки, вони виводяться з організму природним шляхом і більше не завдають йому шкоди.

Згідно з інструкцією, Filtrum Gastro Gel приймають по 1 столовій ложці (15 мл) 3 рази на день за годину до їди (можна розбавити водою). Таке дозування допомагає впоратися із ознаками шлунково-кишкового дискомфорту та отруєнь. Після полегшення гострих симптомів прийом рекомендується подовжити ще на кілька днів. За необхідності Filtrum Gastro Gel можна використовувати курсом до 4 тижнів. Потім слід зробити перерву, щоб повторно оцінити симптоми.

Спосіб застосування FILTRUM Gastro Gel ?

Filtrum next

Дорослим та дітям старше 12 років приймати по 1 столовій ложці 3 рази на день за годину до або після їди (перед кожним прийомом флакон необхідно збовтати).

Гель от отравления

Питання та відповіді

Так. Приймати Фільтрум Гастро гель потрібно принаймні за 1 годину до або після прийому ліків.

1 столова ложка (15 мл) тричі на день, бажано щонайменше за годину до або після їди.

Дітям старше 12 років можна приймати Фільтрум Гастро гель по 15 мл тричі на добу. У віці до 12 років дозування Фільтрум Гастро гель лікар встановлює в індивідуальному порядку.

Так. Його можна приймати як нерозбавленим, так і розведеним (з водою). Розведення не зменшує його ефекту.

Так. Ми рекомендуємо використовувати протягом 4 тижнів з наступною перервою від 4 до 7 днів. Це дає можливість перевірити, чи зникли симптоми, що може зменшити потребу в частому прийомі Фільтрум Гастро гель. Цей курс можна повторювати постійно із зазначеними перервами.

3,5 г високодисперсного діоксиду кремнію в 100 мл гелю кремнієвої кислоти.

Ні. Не зберігайте Фільтрум Гастро гель при температурі нижче 2°C, щоб він не втратив свої властивості.

Флакон можна використовувати протягом 3 місяців після першого відкриття.

Так. Добре струсіть пляшечку перед кожним використанням.

Немає відомих побічних ефектів або протипоказань.

Так. Фільтрум Гастро гель не містить інгредієнтів тваринного походження або продуктів, вироблених з тварин. Не тестується на тваринах.

Ми рекомендуємо проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати Фільтрум Гастро гель під час вагітності або годування груддю.

Так. Фільтрум Гастро гель не містить алергенів.

Так. Фільтрум Гастро гель не містить глютену.

Так. Фільтрум Гастро гель сприяє полегшенню запалення в шлунково-кишковому тракті. Велика і високоактивна поверхня гелю кремнієвої кислоти утворює захисне і заспокійливе покриття на слизовій оболонці шлунка і кишечника.

Так. Фільтрум Гастро гель сприяє полегшенню запалення в шлунково-кишковому тракті. Велика і високоактивна поверхня гелю кремнієвої кислоти утворює захисне і заспокійливе покриття на слизовій оболонці шлунка і кишечника.

Немає відомих заборон із прийомом Фільтрум Гастро гель у цій ситуації. Тим не менш, будь-хто з проблемами нирок повинен проконсультуватися зі своїм лікарем, перш ніж приймати будь-які засоби.

Фільтрум Гастро гель нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, відновлюючи його природний баланс і видаляючи токсини, які спричиняють закреп або діарею. Допомога в усуненні закрепів і відновлення природного балансу травлення не призведе до діареї. Так само використання Фільтрум Гастро гель для полегшення діареї та відновлення природного балансу травлення не призведе до закрепів.

Так. Фільтрум Гастро гель допомагає при «животику мандрівника» та харчового отруєння. Пляшка об’ємом 200 мл зручна для подорожей і не вимагає охолодження.

Так. Фільтрум Гастро гель містить кремнієву кислоту, яка є сполукою мінеральної речовини кремнію та кисню в колоїдній (високодисперсній) та гідратованій (гелевій) формі. Кремній є другим за поширеністю елементом на Землі після кисню. Він зустрічається в природі у вигляді діоксиду кремнію та в гідратованій або водній формі як кремнієва кислота.

Інші продукти FILTRUM