Цей розділ призначений лише для медичних і фармацевтичних працівників.
Якщо Ви медичний
або фармацевтичний
працівник, натисніть кнопку
Якщо Ви не є
медичним або
фармацевтичним
працівником, натисніть
УвійтиПовернутися
Фiльтрум / Від нудоти і блювоти

ЧИМ ЛІКУВАТИ НУДОТУ І БЛЮВОТУ

ЧИМ ЛІКУВАТИ НУДОТУ І БЛЮВОТУ

Нудота і блювота здатні значно ускладнити життя і навіть призвести до серйозних наслідків. Походження цих симптомів може бути найрізноманітнішим: від порушень мозкового кровообігу до розладів вестибулярного апарату. Проте найпоширенішою причиною нудоти і блювоти залишаються отруєння.

Через що виникають нудота і блювота

Разом з їжею, алкоголем, лікарськими та іншими речовинами в організм можуть потрапити і токсини. При їх проникненні зі шлунку або кишечнику в кровоносне русло центральна нервова система запускає складний механізм, результатом якого і є почуття нудоти або епізоди блювоти.

Можливі ускладнення

Окрім суто суб'єктивних неприємних відчуттів, які можуть спостерігатися у людини при нападах нудоти і блювоти, ці симптоми можуть викликати цілий ряд небажаних наслідків:

  • підвищення артеріального і внутрішньочерепного тиску;
  • крововилив у тканини стравоходу;
  • ушкодження слизової оболонки стравоходу і носоглотки шлунковим соком;
  • зневоднення організму.
Фильтрум 400 мг

Лікування

Засоби від нудоти допомагають усунути неприємні симптоми і зменшити ризик розвитку ускладнень. Проте завжди треба пам'ятати про те, що нудота і блювота можуть бути ознаками не лише харчового отруєння, але й інших захворювань. Тому використовувати таблетки від нудоти і блювоти рекомендується тільки як перший захід, що полегшує стан хворого. Після цього необхідно в обов'язковому порядку звернутися по кваліфіковану медичну допомогу.

При комплексному лікуванні отруєнь застосовуються ентеросорбенти – засоби, які дозволяють значно зменшити всмоктування токсинів з тонкого кишечнику в кровоносне русло.

Фільтрум®Еко – засіб нового покоління, який рекомендований до використання як ліки від нудоти і блювоти при отруєнні. Діючою речовиною Фільтрум®Еко є лігнін – компонент, що поглинає найрізноманітніші токсини. Це дозволяє застосовувати цей засіб від нудоти і блювоти при різноманітних отруєннях. Ліки випускаються у формі таблеток, що робить його прийом особливо зручним у дорозі.